O nasJesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Podczas dotychczasowej działalności zgromadziliśmy grono stałych klientów a dzięki atrakcyjności naszych produktów pozyskujemy wciąż nowych. Długa lista stałych odbiorców świadczy o dużym zaufaniu i zadowoleniu ze współpracy.
W naszej ofercie znajdują się taśmy przenośnikowe marki
CONTINENTAL - MATADOR: gumowe, gumowe z profilem (progami), pcv.
Wykonujemy krążniki do przenośników taśmowych, bębny oraz zespoły napędowe.
Dostarczamy płyty gumowe, kleje do połaczeń taśm przenośnikowych,łożyska,magnesy oraz opony do wszystkich typów pojazdów.
Nasze działania mają na celu oferowanie towarów o najwyższej jakości, spełniające normy europejskie. Satysfakcja klientów jest dobrem najwyższym dlatego wzbogacamy naszą ofertę o nowe rozwiązania. Swoje działania koncentrujemy na sprzedaży, serwisie, pomocy w odpowiednim doborze produktu. Realizujemy niestandardowe projekty w najwyższym stopniu dopasowane do potrzeb naszych klientów.
Oferujemy szeroki asortyment towarów, głównym profilem działalności jest jednak branża gumowa (taśmy przenośnikowe, taśmy przenośnikowe profilowane, (wraz z progami - patrz zakładka taśmy profilowane) opony, płyty gumowe,oraz metalowa (krążniki,bęby,zespoły napędowe, łożyska)
Proponujemy doradztwo techniczne w zakresie doboru i optymalizacji produktu do rzeczywistych warunków pracy urządzenia .
Do dostarczanych przez naszą firmę towarów zapewniamy
serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Jesteśmy w stanie zapewnić dogodne warunki transakcyjne aby sprostać wymogom klientów.
Taśmy przenośnikowe i opony z magazynów w kraju dostarczamy w ciągu 48 godzin.
Z magazynów fabryki CONTINENTAL - MATADOR w terminie uzgodnionym indywidualnie z klientem.


Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji

Złóż zapytanie ofertowe!

© Copyright 2019 Handlexpol Łódź            RODO    |    Cookies